Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční pečení 2012

29. 12. 2012

Jak u Vás dopadlo vánoční pečení ? Kolik bylo druhů a ještě je cukroví nebo již vše snědeno ? Určitě je to všude stejné. S blížícími se Vanocemi se dušujeme, že letos už opravdu nebudeme nic péct!! ...snad jen rohlíčky, linecké, pracny, to je klasika a bez toho by nebyly Vánoce! ......

No a pak už to nabírá obrátky : snacha má ráda bílé kokosové koule, udělám jich jen pár!  Vnučky milují medovníčky. Ty jsou pracné, tak to s nimi také nebudu přehánět, jen tak, aby každý ochutnal ... 2-3 kousky, takže slovy tak 30 ks celkem :-).  Ořechová kolečka jsou také moc dobrá, to ,aby to bylo pestřejší na talíří. No a kolečka obalená v nastrouhané tyčince Margot, ta jim zachutnala loni, tak také pár vyrobím: Kolik, že už to máme druhů?? No celkem jsem letos končila na 14. Vím,  není to mnoho, ale vždyť jsem přece letos nechtěla vůbec péct !   No, ale důležité je, že všem chutnalo. Nic nepotěší víc něž pochvala konzumentů. Ale to bylo naposled, příští rok už oprqavdu nepečeu !!!!   

 

vanocni_kolekce_2012.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční cukroví 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dagmar - vánoční cukroví

19. 9. 2013 13:27

Dobrý den, chtěla jsem požádat o recept na cukroví, které je na fotografii pod názvem margot. Je moc hezké a asi bude i výborné :)
Děkuji Dáša